Android M Çıkış Tarihi Belli Oldu!

REKLAMLAR

Google I/O geliştiriciler fuarı başladı ve dakikalar öncesinde en büyük duyuru start aldı. Son kullanıcılar elbette yeni Android M işletim sistemini merakla bekliyor. Güncelleme ile birlikte mevcut işletim sisteminde hem tasarım hem de içeriksel anlamda önemli iyileştirmeler sunulacak. Kullanıcı deneyiminin bir üst noktaya taşınabilmesi hedefleniyor.

Android M'in resmi duyurusu gerçekleştiriliyor olsa da işletim sistemi kullanıcılara hemen sunulmayacak. Güncelleme hala geliştirilme aşamasında ve tam adlandırma henüz belli olmuş değil. Android M'in çıkış tarihi olarak 2015'in son dönemi işaret ediliyor. İşletim sistemi yılın üçüncü çeyreğinden sonra kullanıcılarla buluşturulacak. Güncellemeyi yine muhtemelen Google Nexus serisi cihazlar ilk olarak alacak.

REKLAMLAR

Android M Çıkış Tarihi Belli Oldu

REKLAMLAR

Android platformu için uygulama geliştirenler ve teknoloji tutkunları yeni Android versiyonunu test edebilecek. Google'ın kısa süre içerisinde işletim sisteminin ön izleme sürümünü sunacağı belirtiliyor. Android M geliştirici ön izlemesi için Android web sitesini göz önünde tutmakta fayda var.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...