Kategoriler
Haberler

HTC One M9 Android M Güncellemesi Alacak

Google Android Lollipop işletim sisteminin yerini alacak yeni Android M’in duyurusunu yaparken kullanıcılar doğal olarak ellerindeki cihazların güncelleme alıp almayacağı konusunu merak etmeye başladı. HTC One M9 ve One M9+ akıllı telefon sahiplerini sevindirecek haber geldi.

HTC’nin Global Online İletişim Yönetimi biriminin yetkilisi Jeff Gordon One M9 ve One M9+ akıllı telefonların Android M işletim sistemi güncellemesini alacağını duyurdu. Güncellemenin ne zaman sunulacağı konusunda bilgi verilmedi ancak diğer modeller için de yakın zamanda açıklama yapılacağı belirtilmekte. Firmanın 2014’te ve bu yıl kullanıma sunduğu üst seviye ve bazı orta akıllı telefonlarını Android M’ye güncelleyeceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

HTC One M9 Android M Güncellemesi Alacak

Google Android M işletim sisteminde yüzlerce iyileştirme yaptığını açıkladı. Pil ömrü, uygulama izinlerinin kontrolü, Android Pay ve arayüzde önemli yenilikler var.

HTC Android M güncellemesi hakkında açıklamada bulunan ilk firma oldu. Diğer firmalar tarafından yapılan duyuruları aktarmayı sürdüreceğiz.