in

iPhone SIM Yok Hatası ve Çözümü

Apple akıllı telefon kullanıcılarının yaygın şekilde karşılaştıkları bir sorun iPhone SIM Yok hatası. Bazı kullanıcılar da ‘SIM kart takılı değil’ uyarısını görebiliyor. iPhone SIM Yok hatası veya ‘SIM kart takılı değil’ uyarısıyla karşılaşıyorsanız sorunun çözümü için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

– Akıllı telefonunuzda uçak modunu etkinleştirin ve daha sonra bu modu kapatın.

– iPhone’u kapatın ve ardından tekrar açın.

– SIM kartı cihaza kısa süre önce yerleştirdiyseniz fiziksel bir hasar veya kirlenme nedeniyle hata iletisiyle karşılaşıyor olabilirsiniz. SIM kartı akıllı telefondan çıkarın. Altın renkli bölgeyi temizlemek için kurşun kalem silgisi kullanabilirsiniz. Temizlikten sonra SIM kartı iPhone’a tekrar yerleştirin.

iPhone SIM Yok Hatası ve Çözümü

– Settings – General – About (Ayarlar – Genel – Hakkında) yolunu izleyerek işletim sisteminin son versiyonunun kurulu olduğundan emin olun.

– Mümkünse SIM kartınızı farklı bir telefonda deneyin. Aynı şekilde farklı bir SIM kart bularak iPhone’da çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

– Problemi çözemiyorsanız Apple’dan teknik destek talebinde bulunmanız gerekecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...