in

Periscope Android Uygulaması Güncellendi

Son günlerin popüler uygulaması Periscope’u sanıyoruz duymayan kalmamıştır. Bilmeyenler için uygulamanın takipçilere Twitter aracılığıyla duyuru yaparak akıllı telefonlardan canlı yayın yapma olanağı sunduğunu söyleyebiliriz. Aracın Android işletim sistemi için geliştirilen versiyonu güncellendi. Özellikle ortaya çıkan sorunların çözümüne odaklanıldığı görülüyor.

Güncelleme ile birlikte Twitter’da paylaşım sorunları, hesap oluşturma aşamasında ortaya çıkan problemler, “Save to Gallery” özelliğinde yaşanan sıkıntılar ve yayını ortadan kaldırma sorunları çözülmüş vaziyette. Yayın akışının performans ve stabilite anlamında iyileştirildiği ifade ediliyor.

Periscope Android Uygulaması

İlk olarak iOS platformuna çıkan Periscope uygulaması büyük ilgi görüyor ve ünlü isimler de hayranlarına uygulama aracılığıyla küçük canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Hatta alanında yetkin gazetecilerin de yoğun seçim gündeminde bu uygulamayı kullanarak politikacılar ile önemli röportajlar gerçekleştirdiğini sözlerimize ekleyelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...