Kategoriler
Haberler

4 GB RAM’li ZTE Nubia X8

Son gelişmelere göre ZTE yeni bir üst seviye akıllı telefon hazırlığında. ZTE Nubia X8 moel adına sahip olan akıllı telefon firmanın resmi web sitesinde bir süre yer aldı ve bilgiler daha sonra kaldırıldı. Tabii donanımsal detayları ve görsellerinin bir kısmı bu sırada elde edilebildi. Ürün 5.5 ya da 6 inç genişlikli çerçevesiz ekranla geliyor ve çözünürlük değeri 2560 x 1440 piksel. 4 GB LPDDR3 RAM ve 32 / 64 GB kapasiteli dahili depolama birimi var. Depolama alanını yetersiz bulan kullanıcılar microSD kartlarla takviye yapabiliyor.

Cihazın 5120 mAh kapasiteli devasa pili şüphesiz etkileyici ama ağırlık da 201 gram seviyesine ulaşıyor. Yüksek pil kapasiteli Motorola DROID Turbo akıllı telefonda ağırlık 176 gram idi. 162 × 75 × 7.9 mm boyutlarındaki cihaz DROID Turbo’ya kıyasla hayli ince yapıda, o ürün tam 11.2 mm kalınlık değerine sahipti.

4 GB RAM'li ZTE Nubia X8 Akıllı Telefon

Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle gelen ZTE Nubia X8’de 4G LTE, 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları bulunmakta. Siyah ve altın renk seçenekleri olduğu bilinse de fiyatı ya da kullanıma sunulacağı tarih konusunda bir sızıntı gerçekleşmiş değil.