Çift Ekranlı Lenovo Magic View Akıllı Saat

REKLAMLAR

Lenovo Smart Cast projektör telefon firmanın Pekin'de tanıttığı hayli ilgi çekici bir fütüristik üründü. Lenovo Magic View akıllı saat ise bir değil iki adet ekrana ev sahipliği yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akıllı saatte dairesel ana ekranın yanı sıra bu ekran ile kayışın arasında konumlandırılmış ikincil bir ekran daha var. Şu an Android Wear işletim sistemi içermiyor gibi görünmekte.

REKLAMLAR

Lenovo ikinci ekranın arkasında "Virtual Interactive Display" teknolojisinin yattığını belirtmekte. Esasında kendiliğinden ikinci ekran değil. SLR makinelerdeki fiziksel vizöre benziyor. Lenovo'ya göre kullanıcılar bu küçük ebatlı ekrandan yüksek verim elde edebilecek. Büyük ekran gizlilik açısından da şüphesiz daha fazla sıkıntı yaratıyor.

REKLAMLAR

Magic View akıllı saat şu an yalnızca konsept ama firmaya göre ana akım ürün olmaması için bir sebep yok. Peki bu akıllı saat konsepti hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...