in

Çift Ekranlı Lenovo Magic View Akıllı Saat

Lenovo Smart Cast projektör telefon firmanın Pekin’de tanıttığı hayli ilgi çekici bir fütüristik üründü. Lenovo Magic View akıllı saat ise bir değil iki adet ekrana ev sahipliği yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akıllı saatte dairesel ana ekranın yanı sıra bu ekran ile kayışın arasında konumlandırılmış ikincil bir ekran daha var. Şu an Android Wear işletim sistemi içermiyor gibi görünmekte.

Lenovo ikinci ekranın arkasında “Virtual Interactive Display” teknolojisinin yattığını belirtmekte. Esasında kendiliğinden ikinci ekran değil. SLR makinelerdeki fiziksel vizöre benziyor. Lenovo’ya göre kullanıcılar bu küçük ebatlı ekrandan yüksek verim elde edebilecek. Büyük ekran gizlilik açısından da şüphesiz daha fazla sıkıntı yaratıyor.

Magic View akıllı saat şu an yalnızca konsept ama firmaya göre ana akım ürün olmaması için bir sebep yok. Peki bu akıllı saat konsepti hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...