Kategoriler
Haberler

Galatasaray’a Özel Huawei Ascend G7

Galatasaray’ın forma sponsoru Huawei, bu sezon kazanılan şampiyonlukla birlikte dördüncü yıldızı hakeden takımın anısına Ascend G7 modelinin özel sürümünün hazırlandığını müjdeledi. Galatasaray taraftarlarına özel olarak ve sadece 1905 adet üretilecek olan telefonda, arka yüzde Galatasaray logosu ve dört yıldızın lazer baskısı bulunacak.

Huawei Ascend G7’yi kısaca hatırlamak gerekirse dört çekirdekli ve 1.2 GHz hızında Qualcomm işlemci, 2 GB bellek, 16 GB depolama alanı 5.0 MP ön / 13.0 MP arka kamera, 5.5 inç (720 x 1280) ekran ve 3000 mAh batarya gibi detaylardan bahsedebilmek mümkün. Koleksiyon telefonlarının arka yüzünden elbette bu koleksiyondaki kaçıncı model olduğunda dair seri numarası da bulunacak. Ayrıca kutunun da Galatasaray taraftarlarına özel olarak hazırlanacağı belirtiliyor.

Dört yıldıza özel Huawei Ascend G7, bugün itibari ile GS Store’da ön satışa açılmış durumda. Daha yakından incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Telefonun satış fiyatı 1299 TL olarak belirtiliyor. Normal bir Huawei Ascend G7’nin fiyatı ise şu sıralar 939 TL seviyesinde. Dördüncü yıldızın şerefine ekstradan 360 TL verir misiniz orası size kalmış.