Kategoriler
Rehberler

ASUS ZenFone Lollipop İndirme Linkleri

Merakla beklenen ASUS ZenFone 4,5 ve 6 için Android Lollipop sürümü geldi! ASUS Türkiye’nin Facebook sayfasından yaptığı açıklamada gelecek günlerde güncellemenin KitKat yüklü Android telefonlara kablosuz olarak geleceğini belirtti. Ama aylardır bekliyorum, birkaç güne sabredemem diyorsanız işte linkler:

Jelly Bean sürümünde kaldıysanız önce KitKat sürümüne yükseltmeniz sonra da Lollipop yani 5.0 sürümüne yükseltmeniz gerekecek. Ayarlar -> Hakkında kısmından Android sürümü bölümünde 4.4 yazıyorsa KitKat’dasınız demektir. Ama 4.3 ise aşağıdaki linklerden ilk olarak 4.4’ü indirin.

Android KitKat;

ZenFone 6 KitKat: http://bit.ly/1M2Ya8i (WW_2.20.40.44)
ZenFone 5 KitKat: http://bit.ly/1FOpogS (WW_2.22.40.53)
ZenFone 4 KitKat: http://bit.ly/1ct7PZ4 (WW_6.6.3)
adreslerinden indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz zip dosyasını direkt telefonunuzu bilgisayara bağlayıp ana dizinine atmanız gerekecektir. Aktarımdan sonra USB kablosunu çıkarın biraz bekleyin ve bildirim çubuğunu aşağı sürükleyin. Sistem güncellemesi bildirim çubuğunda gözükecektir. Tıklayın ve kuruluma onay vererek başlayın. İşlem tamamlandıktan ve telefonunuz yeniden başladıktan sonra Android 5.0’ı indirmeye hazırsınız.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

Android Lollipop 5.0;
ZenFone 6 Android L: http://bit.ly/1M2Yowi (WW_3.23.40.52)
ZenFone 5 Android L: http://bit.ly/1M2XDDj (WW_3.23.40.52) (A502CG modeli hariç)
ZenFone 4 Android L: http://bit.ly/1LWyB84 (WW_7.3.3)
adreslerinden indirebilirsiniz.

Yukarıdan 5.0’ı indirdikten sonra aynı şekilde bilgisayarına bağlayıp zip dosyasını atıp kabloyu çıkarıp bildirim çubuğundan sistem güncellemesine onay verip kurulumu tamamlıyorsunuz ! Hayırlı Olsun! İşlem sırasında her türlü sorununuz için sağ yukarıda yer alan Destek bölümümüzü kullanabilirsiniz.