in

Parmak İzi Okuyucu İçeren Nexus 5 Görüntülendi

Google Nexus 5 akıllı telefonun ABD’deki resmi satışı sonlandırılmış vaziyette, yani kullanıcılar yeni bir Nexus 5 satın alamıyor. Son dönemde stok Android versiyonu içeren standart boyutlarda bir akıllı telefon olmadığı açık. Google Developers’taki bir Android M promo videosunda Google çalışanlarının çoğunlukla Nexus 5 kullandığı görülüyor.

Android Pay ve parmak izi okuyucu desteğine vurgu yapılan videoda parmak izi okuyucu sensör içeren kırmızı renkli bir Nexus 5 yer alıyor. Son kullanıcılara yönelik bu şekilde bir model hiçbir zaman çıkarılmadı. Duruma bakılırsa daha sonra da göremeyeceğiz. Google’ın Android M işletim sisteminde yer alan yeni parmak izi okuyucu özelliklerini test etmek için bu cihazı kullandığı düşünülüyor.

Güncel akıllı telefonların birçoğunda parmak izi okuyucu artık ürünlerin ön kısmında, çoğunlukla da ana ekran tuşuna gömülü vaziyette sunulurken bu akıllı telefonda arka kısımda konumlandırılmış. Parmak izi okuyucu içeren kırmızı renkli Nexus 5’i videoda 2:56’dan sonra görebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...