Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Dosya Sıkıştırma Uygulaması B1 Free Archiver

Android işletim sistemi varsayılan olarak birçok arşiv formatını desteklemiyor. RAR ve ZIP formatındaki dosyaları akıllı telefonunuzda doğrudan açamıyorsunuz, üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyacınız oluyor. B1 Free Archiver başarılı bir Android dosya sıkıştırma uygulaması olarak göze çarpıyor. 30’dan fazla arşiv formatıyla uyumlu olan araç hem dosya sıkıştırma hem de arşiv dosyalarını açabilme yeteneğine ev sahipliği yapıyor.

Uygulama akıllı telefonlara başarılı şekilde entegre olabilmekte. Cihazdaki tüm arşiv dosyaları taranıyor ve bu dosyaları tek dokunuşla açabiliyorsunuz. Bu özellikler bildirim ekranı ya da farklı bir dosya yöneticisi üzerinden de kullanılabiliyor.

Android 2.1 ve daha güncel işletim sistemli cihazlarla uyumlu olan araç “Download” ekranında dosyaları görüntülüyor. ZIP, RAR, 7Z gibi popüler formatların yanı sıra b1 formatına doğal destek söz konusu. İçerik menüsünde görüntüleme ya da arşivi genişletme gibi eylemler içeren liste bulunmakta. Parola korumalı arşiv dosyalarının desteklenmesi sevindirici, tek yapılması gereken doğru parolanın girilmesi. B1 Free Archiver göz önünden bulundurulması gereken bir Android dosya sıkıştırma uygulaması olarak aklımızda yer edindi.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek