Kategoriler
Apps & Oyunlar

Sesli Sohbet Uygulaması Fotosel İle Tanışın!

Bilim kurgu filmlerinde görmeye alışık olduğumuz sürücüsüz giden araba, akıllı saatler, akıllı bileklikler ve en önemlisi de telefonlar hayatımızda büyük bir yer kaplıyor ve akıllı telefonların artması ile telefonlar için yazılan uygulamalarda bir o kadar ve hatta daha hızlı bir şekilde artış gösteriyor.

iOS Ücretsiz Sohbet Uygulamaları

Son olarak da Android 5.0 Lollipop’un da yayımlanması ile Lollipop sürümü ile uyumlu olarak çalışan uygulama ve oyunlar da daha işlevsellik kazandı. JoaoApps’in yayımlamış olduğu yeni Android uygulaması ise artık akıllı telefon üzerinden mesaj yazarken ekrana çok daha az bakacağız ve ekrana sürekli bakmayacağımız için de gözlerimiz de ağırmayacak. JoaoApp’in geliştirmiş olduğu Fotoselli mesaj uygulaması ile akıllı telefon üzerinden hiçbir harfe basmadan kolayca karşı tarafa mesaj göndermemize imkan sunacak. Peki yazı yazmadan ve ses kaydetmeden karşı tarafa nasıl mesaj göndereceğiz? Fotosel uygulaması akıllı telefonunuzun mikrofonu ile eş zamanlı olarak çalışıyor ve siz karşı taraf ile konuşma yapacağınız uygulamayı açıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Fotosel uygulaması WhatsApp, Viber, Skype, Facebook Messenger ve bir çok anlık mesajlaşma uygulaması ile uyumlu olarak çalışıyor. Mesaj göndereceğiniz mesajlaşma  uygulamasını açtıktan sonra tek yapmanız gerek konuşmak istediğiniz kişiyi belirlemek ve sonrasında ise karşı tarafa ileteceğiniz cümleyi akıllı telefonunuza söylemek. Fotosel uygulaması telefona söylemiş olduğunuz cümleyi algılıyor ve mesaj olarak konuşmuş olduğunuz kişiye gönderiyor. Şu anda Avrupa’da 2$ gibi makul bir ücret kaşılığında kullanıcılara sunulan Fotosel uygulaması Android Wear işletim sistemli akıllı saatler ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.