Yeni iPhone'un Mini Versiyonu Gelebilir!

REKLAMLAR

Apple, geçtiğimiz yıl büyük bir adım atarak iPhone 6 lansmanında 5.5"lik bir model de tanıtmıştı. Model gamını arttırmak ve büyük ekranlı akıllı telefon pazarından pay kapmak için böyle bir hamle yapan teknoloji devinin oynadığı kumar tutmuş, iPhone 6 Plus dünyada milyonlarca adetlik satış adedine ulaşmıştı.

REKLAMLAR

Yeni nesil iPhone'un tanıtılacağı lansman yaklaştıkça ortaya çok çeşitli iddialar atılıyor. Plastik kasalı bir iPhone modeli üzerine çalışıldığı haberlerinden sonra bu sefer de 4"lik bir "mini" versiyonu hakkında çalışmalar yapıldığı öne sürüldü. Hatta bu cihaz için ekran üretiminin başlatıldığından da bahsedilmiş. Bu iddiadan sonra akıllara yeni nesil iPhone C'nin 4" ekran olabileceği ya da 4"lik mini modelinin de çıkabileceği geliyor.

REKLAMLAR

Steve Jobs'ın büyük ekranlı cihazların gereksiz olduğu felsefesinden gittikçe uzaklaşan Apple, görünüşe bakılırsa özüne geri dönmeye çalışıyor. Bu maya tutar mı, zamanla göreceğiz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...