in

Lenovo Vibe X2’ye Android 5.0 Lollipop Geldi!

Lenovo’nun orta sınıf akıllı telefonu olan Vibe X2’ye daha önce 27 Mayıs’ta Android 5.0 Lollipop güncellemesi geleceği açıklanmış, fakat nedeni belli olmaksızın bu güncelleme yayınlanmamıştı. Birkaç günlük gecikmenin ardından Lenovo Vibe X2, Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuştu.

OTA üzerinden verilen 1.1 GB’lık dev güncellemenin kapsamında pek çok yenilik var. Çeşitli performans güncellemeleri, ART yapısının aktif edilmesi gibi altyapı düzenlemelerinin haricinde arayüzde de çeşitli dokunuşlar ve makyajlamalar yapılmış. Kullanıcı yorumlarına güncelleme telefona hissedilir derecede performans ve pil ömrü kazandırmış.

Asya’da satılan Vibe X2’lerden başlayan güncelleme çok kısa bir süre içinde ülkemizde de indirmeye sunulacağını tahmin ediyoruz. (Kim bilir belki de bu yazıyı yazdığımızda güncelleme gelmiştir bile.) 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...