Kategoriler
Haberler

Şampiyonlar Ligine Özel Altın Kaplama HTC One M9!

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, Barcelona ve Juventus arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline özel bir HTC One M9 sürümünü tanıttı.

Turnuvanın ana sponsorları arasında yer alan HTC’nin bu özel telefonunun diğer One M9’lardan farkı ise 24 ayar altın kaplamaya sahip olması ve arka kapağında lazer baskıyla yapılmış 2015 Şampiyonlar Ligi logosu ve finale ait detaylar. Cihazın altın kaplama olan arka kapağında Şampiyonlar Ligi logosu, finale katılan takımların adları, finalin yapılacağı tarih ve stadyum bilgileri yer alıyor. Ayrıca bu cihazın önemli bir hatıra olmasını sağlayacak koltuk numaraları da One M9’u eşsiz kılıyor.

Geçtiğimiz yıl da One M8 için buna benzer bir özel koleksiyon hazırlayan markanın bu benzersiz serisinin fiyatının aşırı derecede pahalı olmasını bekleyebilirsiniz. Fakat bu cihazlar sadece HTC’nin geçen ay sonlandırdığı Şampiyonlar Ligi finali çekilişini kazanan talihlilere finalin oynanacağı Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda yapılacak bir törenle takdim edilecek.