Kategoriler
Haberler

Meizu MX5 Pro Görselleri Sızdırıldı

Meizu MX5’in yer aldığı video kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü 5.5 inç Super AMOLED ekran, MediaTek MT6793 yongaseti, 3 GB RAM, 20 MP ana kamera, 3 MP ön kamera gibi donanımsal özelliklere sahip olan bu cihazda Android 5.0 esaslı FlyMe OS işletim sistemi kurulu.

Kullanıcıların çok çeşitli isteklerinin olduğu bu dönemlerde firmalar daha güçlü ve özel seçenekler de geliştirmek durumunda. Standart modelin dışında  “Plus”, “Max” veya “Pro” serisi ürünler de görüyoruz. Apple iPhone 6 Plus, Oppo R7 Plus, HTC One M9+ ve Huawei P8 Max bu cihazlar arasında yer alıyor. Bu Premium ürünler daha güçlü yongaseti, geniş ekran, daha fazla RAM ve büyük kapasiteli piller içermekte.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Meizu MX5 Pro Görselleri Sızdırıldı

Meizu MX5 Pro akıllı telefonun üzerinde çalışıldığı konusunda bilgiler var. Cihazın 6 inç genişlikli ekran ve daha güçlü donanımlar içermesi muhtemel. Sızan fotoğraflarda oldukça büyük görünmekte. Meizu MX5 hakkındaki söylentiler bu ay sonunda son bulacak, MX5 Pro’nun detaylarının da aynı dönemde netliğe kavuşması bekleniyor.