in

Microsoft Lumia Alanlara 90 Dolarlık Oyun Hediye!

Geçtiğimiz yıl Nokia’nın akıllı telefon bölümünü satın alarak Finlandıyalı markayı bu pazardan tamamen silen Microsoft, ekosistemi hızlandırmak için değişik bir kampanya başlattı. 30 Kasım’a kadar sürecek değişim kampanyasında halihazırda bir Nokia Lumia cihazını Microsoft Lumia cihazla değiştirenlere toplam 90$ değerinde 3 oyun hediye edilecek.

Gameloft ile ortak düzenlenen kampanya 5 Haziran – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Microsoft Lumia sahibi olan tüm eski Nokia Lumia kullanıcıları,  19,99 dolarlık Asphalt OverdrivePastry Paradise ve 49,99 dolarlık Rival Knights oyunlarını ücretsiz indirebilecek. Bunun için yapılması gereken tek şey, uygulama marketinden Switch Gift App uygulamasını indirmek ve eski cihazın IMEI numarasını ve e-posta adresinizi ilgili bölüme girmek.

Popüler oyunların yer aldığı bu paketin kullanıcılara sunulması güzel bir şey, fakat bu kampanyadan sadece Nokia cihazını bir Microsoft cihazıyla değiştiren kullanıcılara verilmesi doğrusu bize biraz tuhaf geldi.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...