Kategoriler
Aksesuarlar

Sony Taşınabilir Hoparlörlerini Görücüye Çıkardı

Yazın gelmesiyle birlikte taşınabilir hoparlörlere olan ilgi de artmış durumda. Üreticiler de bu nedenle cihazlarını birer birer görücüye çıkarıyor. Sony de yeni duyurduğu taşınabilir, güçlü ve hoş tasarım ve renklere sahip hoparlörleriyle önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Ses ve tasarım kalitesine önem verenler için kaçırılmayacak ürünler görücüye çıkmış durumda.

SRS-X11

srs-x11_

Görücüye çıkan hoparlörler arasında en küçüğü olan SRS-X11, küçük gövdesine birçok özelliği sığdırmayı başarıyor. 10 watt gücünde olan ve stereo ses sunabilen bu model, telefon görüşmesi yapabilmeyi sağlıyor ve 12 saat boyunca müzik dinlemeyi mümkün hale getiriyor. 5 farklı renk seçeneğine sahip hoparlörün yurt dışında 70 dolara satışa sunulacağı belirtiliyor.

————————————————————————————-

SRS-X33

SRS-X33_

Sony SRS-X33‘te ise 20 watt ile daha yüksek düzeyde ses sunuyor ve gelişmiş yapısı sayesinde derin bass’lar vadediyor. 12 saat kullanım süresi sunan bu modelin yurt dışı fiyatı ise 130 dolar.

————————————————————————————-

SRS-X55

SRS-X55_

Son olarak en büyük model olan SRS-X55, küçük modellerde olan tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. 30 watt gücündeki hoparlör bu güçlü yapısı nedeniyle en fazla 10 saate kadar kullanım sunabiliyor. Yüksek ses kalitesi ve bass’ı ile en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan bu modelin fiyatı da haliyle diğerlerinden daha da yüksek. SRS-X55’i satın almak için 180 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Sony’nin resmi internet sitesi ve Amazon üzerinden satıına başlanan ürünlerin perakende mağazalarında ne zaman yer alacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.