Kategoriler
Aksesuarlar

Microsoft Portable Dual Taşınabilir Bataryalar

Microsoft üç yeni taşınabilir batarya ürününü tanıttı. Mobil piller Microsoft’un yeni aksesuar serisi Portable Dual altında yer alıyor ve adlandırmadan da anlaşılabileceği üzere aynı anda iki farklı mobil cihazı şarj edebiliyor.

Microsoft Portable Dual taşınabilir bataryalar 5200 mAh, 9000 mAh ve 12000 mAh kapasite seçeneği sunuyor. En düşük kapasiteli ürün 35 USD, 9000 mAh kapasiteli model 45 USD ve 12000 mAh kapasitedeki pil 55 USD fiyat etiketiyle geliyor.

Firmanın açıklamasına bakılırsa ürünler kullanılmadıkları zamanlarda da şarjlarını uzun süre boyunca koruyabiliyor ve boşta beklerken şarj seviyesi üç ayda % 100’den yalnızca % 80 seviyesine geriliyor. Üzerlerinde yer alan LED göstergeleri sayesinde şarj seviyesi hakkında bilgi edinmek mümkün hale geliyor.

Microsoft Portable Dual Taşınabilir Bataryalar 2

Microsoft Portable Dual’ı şarj ederken aynı zamanda bir mobil cihazı şarj etme olanağı da sağlanıyor. Ürünü şarj ederken akıllı telefonunuzu da USB portlarından birisine bağlayarak sorunsuzca şarj edebiliyorsunuz. Microsoft Portable Dual taşınabilir bataryaların dünya genelinde çeşitli pazarlara ulaştırılacağı belirtiliyor.