in

Samsung Galaxy Note 5 USB-C İle Gelebilir!

Sony’nin yeni çıkacak amiral gemisi modelinde USB-C portunu kullanmayacağını daha önceki haberlerimizde belirtmiştik. Yeni bir teknoloji olan USB-C ile ilgili daha önce de pek çok marka ve model için söylentiler çıkmıştı. Fakat bu sefer çok ciddi bir iddia, Samsung’un bu yıl içinde tanıtılacak phablet telefonu Samsung Galaxy Note 5 için ortaya atıldı.

Sızdırılan bir belgeye göre, Samsung Galaxy Note 5’in şarj akımı normal cihazların yaklaşık 2 katı seviyesinde olacak. Yüksek akıma sahip olan USB-C teknolojisiyle bu iddia yan yana getirildiğinde, Samsung’un yeni phabletinin USB-C girişine sahip olacağı yüksek ihtimal.

5.9″ Super AMOLED ekran, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir dahili hafıza, 4100 mAh gibi üst düzey özelliklere sahip olması beklenen cihaz USB-C teknolojisine sahip olursa phablet sınıfında bir devrim yaratacağı kesin.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...