Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Web Sitesi Takip Uygulaması Web Alert

Android web sitesi takip uygulaması Web Alert (Website Monitor) ile web sitelerini ya da sitelerdeki belirli bölümlerdeki değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Örneğin bir alışveriş sitesinde yeni belirecek ürünü mü bekliyorsunuz? Belirli bir alanda yaşanan gelişmeleri takip etmek sizin için çok mu önemli? Uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin ve gelişmeleri kaçırmayın.

Uygulamada takip etmek istediğiniz web sitesinin adresini arayüzdeki kutucuğa girin ve sayfanın yüklenmesini bekleyin. Tüm siteyi ya da siteden belirli bir bölümün gözlenmesi için dilediğiniz seçimleri gerçekleştirin. Uygulama WiFi bağlantısı aktifken üç saatte bir, hücresel şebeke bağlantısı var iken ise altı saatte bir kontrol gerçekleştiriyor. Bu periyotlar kolayca düzenlenebilmekte, tek uyarımız 3G bağlantısı kullanıyorken veri paketini aşmamak için mantıklı bir kontrol aralığı belirlemeniz şeklinde olacak.

Android Web Sitesi Takip Uygulaması Web Alert

Araç seçeneklerinde bildirimler ile ilgili önemli özelleştirme seçenekleri var. Zil sesi, titreşim ve LED ışık bildirimlerini düzenlemek için seçenekler hazır. Reklam içermeyen ve tamamen ücretsiz olan Web Alert (Website Monitor) uygulaması ile Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda çeşitli web sitelerini sürekli görüş alanınızda tutabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?