Kategoriler
Apps & Oyunlar

Zengin Özellikli Android Dosya Yöneticisi Cabinet

Android işletim sisteminde kullanıcılar dosya dizinlerini tıpkı masaüstündeki Windows’ta olduğu gibi serbestçe kullanabiliyor. Bu sayede dosya kopyalamak / taşımak / silmek / açmak ve APK dosyaları ile kurulum gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. Android uyumlu zengin özelliklere ev sahipliği yapan başarılı dosya yöneticisi uygulamalar var. Android 4.1 ve daha güncel işletim sistemi sürümlerine sahip akıllı telefonlarla uyumlu olan Cabinet de bunlardan birisi. Uygulama ile cihazınızda yer alan tüm dosya ve klasörleri görebiliyorsunuz. Farklı dizinler arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor. Uygulamanın üst kısmında yer alan çubuktan arama ve filtreleme seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Müzik, resim ve indirilen dosyalara hızlı erişim için kısayollar mevcut.

Android Dosya Yöneticisi Cabinet 1

Herhangi bir dosya ve klasöre uzun basılı tutarak kopyalama, taşıma, silme, paylaşma gibi seçeneklerin yer aldığı menüyü açabiliyorsunuz. Yeni klasörler oluşturmak hayli kolay. SFTP ile sunuculara uzaktan erişim imkanının sunulması sevindirici. Konfigürasyon sayfasından kullanıcı adı, parola ve diğer bilgilerin girilmesi yeterli oluyor. Parolayı kaydederek sunucuya daha sonra hızlı şekilde erişim sağlamanız mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Uygulama ile klasörler ana ekrana sabitlenebiliyor. Sık sık eriştiğiniz klasörler için bu özellikten yararlanabilirsiniz. Uygulamanın varsayılan arayüz rengi değiştirilebiliyor. Hala Beta aşamasında olan Cabinet Google Play’den ücretsiz indirilebiliyor. Uygulama içi satın alma yöntemiyle bağışlar kabul edilmekte. Android’li akıllı telefonu için başarılı bir dosya yöneticisi arayanlar Cabinet uygulamasına şans tanıyabilir.