Kategoriler
Apps & Oyunlar

Telefon Konuşmalarınızı Kaydedin!

Yaptığınız telefon görüşmelerinde daha sonra neler konuşulduğunu (özellikle iş dünyası için gerekli) ses dosyaları şeklinde uygulamaların içerisinde görebiliyorsunuz. Kaç dakika konuşulduğu ve hangi saatlerde konuşulduğu gibi bilgiler de uygulamaların içerisinde yer alıyor.

Bazı görüşme kaydeden uygulamalar root yetkisine ihtiyaç duyarken, bazı üreticiler telefon görüşmesi kaydetme özelliğini güvenlik gerekçesiyle bilerek kısıtlıyor ancak çoğu Android akıllı telefonda bu özellik destekleniyor. Bizler de bu yazımızda arkaplanda çalışan ve tamamen otomatik olan, ücretsiz telefon görüşmesi kaydeden Automatic Call Recorder‘i sizler için inceledik.

Arama Kaydedici - Google Play'de Uygulamalar

Uygulama en son geçtiğimiz Şubat ayında güncellenmiş. 1 Milyondan fazla indirilmeye sahip olan uygulama kullanıcılar tarafından 4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş. Sadece 6.5 MB boyutunda olan uygulama ücretsiz ancak bazı ek özellikler için 5.70 TL’lik Pro sürümünü almanız gerekebiliyor. Uygulamanın en büyük avantajı piyasadaki çoğu akıllı telefonla uyumlu olması. Eğer telefonunuzda çalışmazsa, Ayarlar menüsünden farklı ayarlarla deneyebiliyorsunuz.