Kategoriler
Apps & Oyunlar

Özelleştirilebilir Android Müzik Oynatıcısı Pixel Player

Pixel Player varsayılan sekme ve renk düzeni kolaylıkla özelleştirilebilen, Android uyumlu bir müzik oynatıcısı. Estetik açıdan bakıldığında araç temiz ve fonksiyonel bir arayüze ev sahipliği yapıyor, sıradan bir müzik oynatıcı uygulamadan daha başarılı. Oynatma listeleri oluşturulabiliyor ve o an eseri dinlenen sanatçının diğer şarkılarına kolaylıkla ulaşılabiliyor. Müzikler zil sesi olarak ayarlanabildiği gibi çok sayıda ekolayzır seçeneği de var.

Uygulamayı yüklediğinizde sizden görünümü ve fonksiyonları nasıl özelleştirebileceğinize dair ziyaretleri yapmanız isteniyor. Üst çubuğu ve alt kısımdaki renkleri değiştirme, ekran oryantasyonunun yönetimi, arka planda yürütme, belirli uzunluklardaki MP3 dosyalarını filtreleme gibi ilginç özellikler karşımıza çıkıyor.

Özelleştirilebilir Android Müzik Oynatıcısı Pixel Player

Pixel Player akıllı telefonunuzdaki müzikleri otomatik olarak tarayarak buluyor. Cihazınıza yeni dosyalar eklediğinizde veritabanını güncelleyebiliyorsunuz. Müzikleri sanatçı, albüm, şarkılar ve oynatma listelerine göre açmak mümkün. Sekmeler arasında geçiş için kaydırma yapmak yeterli. Listeden bir müziğe dokunduğunuzda oynatılıyor. Bildirim çubuğuna yerleşen mini oynatıcı arayüzü beğenimizi kazandı.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Uygulamada çeşitli ekolayzır ayarlarının bulunduğunu belirtmiştik. Ön tanımlı ayarlar var ama dilediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Pixel Player’ın oynattığı müzikleri Android kilit ekranında durdurabilir ya da yürütmeye devam edebilirsiniz. Henüz Beta aşamasında olan Pixel Player yıllardır kullanımda olan birçok müzik oynatıcısından daha başarılı. Uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz.