Kategoriler
Haberler

Çakma Samsung Galaxy S6 Türkiye’de 200 TL’den Satılıyor!

Akıllı telefon pazarında büyük bir ivme yakalayan Samsung Galaxy S6 şu ana kadar en teknolojik akıllı telefon olmasının yanında yüksek fiyatı ile S6 hayali kuranları bir adım daha geriye götürüyor. Yurt dışında makul denebilecek bir fiyat ile satılan Samsung Galaxy S6 ülkemizde vergilerin ve dolar kurunun yüksek olması nedeni ile 2,300 TL‘den satışa sunuluyor ve bir akıllı telefonu bu kadar fazla para vermek istemeyen kullanıcılar ise hem bu ultra seksi ve performans canavarı olan akıllı telefonu almak için farklı yollara başvuruyorlar. Farklı yollar deyince aklınıza hırsızlık gelmesin, bizim bahsedeceğimiz çok masum bir akıllı telefon satın alma işlemi olacak.

Hem uygun fiyatlı hem de son model bir akıllı telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar soluğu merdiven altı yani çakma akıllı telefon satıcılarının yanında alıyor. Piyasadaki fiyatın çok çok altında neredeyse bedava denebilecek bir fiyattan satışa sunulan bu akıllı telefonlar arasında şu anda en çok rağbet gören akıllı telefon Samsung Galaxy S6 oluyor. Yaklaşık 150 TL ile 200 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile satışa sunulan S6, dahili olarak 8 GB depolama hafızasına sahip ve akıllı telefonun bazı versiyonlarında microSD kart desteği bulunmuyor. Eğer microSD kart desteği sunan bir Samsung S6 almak isterseniz satıcılara göre 10-20 TL bir fark vererek akıllı telefonunuzun dahili hafızasını arttırabilirsiniz. Çakma Samsung S6’nın ekranının üzerinde Samsung’un logosu yer almamakta ve bunun yerine siz dilerseniz Samsung stickerı satın alarak telefonun hem ön yüzüne hem de arka yüzüne yapıştırabilirsiniz.

Çakma Samsung S6 Android 5.0 Lollipop ile çalışmakta ve telefonun içerisinde 1 GB RAM bulunmakta. Telefonu kullanırken telefonun dokunmatik ekranı son derece sert bir yapıya sahip ve telefonda mesaj yazmak bile çok zor hale gelebiliyor. İmitasyon Samsung Galaxy S6’nın çift SIM ve televizyon izleme imkanı sunan versiyonlarına rastlamak mümkün ve akıllı telefonu satın alırken sadece size bir adet dandirik bir kulak içi kulaklık, bir adet sarj adaptörü ve micro USB data kablosu size veriliyor. Akıllı telefonu bir hevesle satın aldıktan sonra en fazla 3 ya da bilemediniz 4 saat sonra telefonun bataryası bitiyor ve en kötüsü de çakma S6’nın içerisinde hızlı sarj özelliği de bulunmuyor. Son derece ucuz ve çok da uzun ömürlü diyemeyeceğimiz Samsung Galax S6’ya sahip olmak isteyenler ise en çok kolaylıkla Eminönü ya da Vezneciler’e giderek son model akıllı telefona sahip olma fırsatını yakalayabilirler.