Kategoriler
Haberler

Meizu MX5’in Metal Gövdesi Görüntülendi

Meizu MX5 akıllı telefonun metal malzemeden üretilen gövdesinin görselleri ortaya çıktı. MX4 modelinin devamı niteliğindeki ürün Çin’de 30 Haziran’da kullanıcılarla buluşturulacak.

Görüntüler daha önce ortaya çıkan fotoğraflarla örtüşüyor. Önceki sızıntıları doğrulayacak şekilde akıllı telefonun Premium görünüm ve tutuş hissi sağlayan metal gövde içerdiği ifade ediliyor. Parmak izi okuyucu da bizlerle olacak. Meizu rakipleri sıkıştırmak ve kullanıcıların ilgisini çekmek için yeni cihazını 290 USD gibi rekabetçi bir fiyatla satışa sunacak.

Meizu MX5'in Metal Gövdesi Görüntülendi

Meizu MX5’in 5.5 inç genişlikli AMOLED ekranı 1080p çözünürlük değerine sahip. Mediatek MT6793 SoC’den güç alan üründe 3 GB RAM, microSD hafıza kartlarıyla genişletilebilen 16 GB kapasiteli dahili depolama birimi ve 20 MP ana kamera var. Android Lollipop esaslı FlymeOS 4.5 işletim sistemiyle geliyor. MX5’in ardından 6 inç QHD ekran, Exynos 7420 SoC, 4 GB RAM ve 20 MP kamera gibi daha üst seviye özellikler sunan MX5 Pro akıllı telefonun da duyurulabileceği belirtiliyor.