Kategoriler
Apps & Oyunlar

Günün Android Uygulaması: TC App Booster-Run apps Faster

Telefonunuzun yavaşlığından, uygulamaların geç açılmasından şikayetçi misin? TC APP Booster tam sana göre!

TC APP Booster uygulaması ne işe yarar?

Cihazınızın performansını iyileştirmeye, belleği boşaltmaya ve sosyal uygulamalarınızı hızlandırmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış en efektif ve güvenli Android uygulamasıdır.

TC App Booster(Boost&Speed Up) Apk Download latest android version ...

TC APP Booster’ın temel özelliklerinden bahsedelim:

Roket Hızlandırıcı — Telefonunuzu tek bir dokunuşla hızlandırın. Rutin temizlik, günlük çöpleri ve sosyal uygulamaların gereksiz dosyalarını temizler, belleği boşaltır ve depolama alanda boş alan kzandırır.

Derinlemesine Temizlik — TC APP Booster, sosyal uygulamaların ürettiği çift verileri tespit ederek telefonunuzu tam olarak optimizasyonunu sağlar. Ardından etiketleri kullanarak resim ve videoları yönetir. Tek bir temizlikle %80’e varan oranda belleği geri kazanmanıza yardımcı olur, böylece sosyal uygulamalarınız daha hızlı çalışır.

Uygulama kilidi — Sosyal uygulamalardaki verilerinizi emniyete almak ve ödemelerinizi kötü amaçlı işlemlere karşı korumak için bir anahtar kod kullanın. Akıllı telefonunuzu başkasıyla paylaşıyorsanız ve kişisel hayata önem veriyorsanız bu özellik işinizi tam anlamıyla görecek.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Hız – TC APP Booster, sosyal uygulamaların ürettiği resim, video ve diğer verileri etiketlerle yöneterek optimize eder. Bu etkili ayarlama sayesinde hızda hemen artış hissedersiniz.

Güvenlik – TC APP Booster, sosyal uygulamalarınızı ve tüm verilerinizi uygulamanın eşsiz şifreleme özelliğiyle açık noktalara karşı korur. Bir başka deyişle, özel şeylerin size özel kalmasına yardımcı oluruz.

Tamamen Reklamsız – Can sıkıcı reklamlar ve istenmeyen eklentiler olmaksızın Android cihazınızda kesintisiz TC APP Booster keyfini çıkarabilirsiniz.

Dahası da var. TC APP Booster Google Play Store’da ücretsiz!