Kategoriler
Apps & Oyunlar

ID Studio Photo ID İle Kendi Vesikalık Fotoğrafınızı Kendiniz Çekin

Hayatımızdaki belki en sevmediğimiz iş fotoğrafçıya gidip vesikalık fotoğraf çekmek. Üstelik de hep o sıkıcı ve iğrenç ötesi pozları vermekten sıkıldık ve artık hayatımızda özellikle bu vesikalık fotoğraf çektirme mevzusunu daha eğlenceli ve rahat hatta ev ortamında vesikalık fotoğraf çekme imkanına sahip olsaydık belki de o yüzümüzdeki sevimsiz ifade fotoğraflarda yer almayacaktı.

ID Photo Studio - Pasaport ve kimlik fotoğraf baskısı programı ...

Bu vesikalık fotoğraf konusunda son noktayı koyan ID Studio Phone ID uygulaması ev ortamında vesikalık fotoğraf çekmemize imkan sağlıyor. Android kullanıcılarının beğenisine sunulan uygulama ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra ise tek yapmanız gereken biraz ışık, beyaz bir fon ve birde akıllı telefon başka bir şeye gerek yok. Bu stüdyo ortamını sağladıktan sonra sadece akıllı telefonunuzun ön kamerasını açmak ve fotoğrafınızı çekmek.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf ayarları ile ehliyet, kimlik, pasaport için vesikalık fotoğraf ölçülerini size otomatik olarak sunuyor ve siz sadece kendi evinizin rahatlığında vesikalık fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz vesikalık fotoğrafı ise istediğiniz bir yazıcıdan anında çıkartabiliyorsunuz. Artık fotoğrafçıya gitmeden ve uzun süre beklemeden ID Studio Phone ID ile evinizde kendi vesikalık fotoğrafınızı kendiniz çekin.