Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS Fotoğraf Düzenleme Uygulaması: Color of Life Ücretsiz!

iOS Fotoğraf Düzenleme Uygulaması: Color of Life Ücretsiz!

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları artık telefonlar bir bütün haline gelmiş bir durumda. Sosyal medyada paylaşılan neredeyse her fotoğraf bir düzenlemesinden geçiyor. Çoğu zaman uygulamadaki özellikler yetersiz kalıyor veya uygulama ücreti kullanıcının hevesini kaçırıyor. iOS cihaz kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Oldukça geniş filtre yelpazasi ve birçok efektleri de içinde barındıran Color of Life artık ücretsiz!

Temel olarak modern arayüzüyle fotoğraf çekilmesi ve düzenlenmesi noktasında görev yapan Color of Life uygulaması, iOS 6.0 ve üstü iPhone modelleriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Fotoğraflar üzerine tek seferde birden fazla filtre ekleyebilen ve kendi içerisinde rastgele filtreler oluşturabilen uygulama, sıcalık, gölgeler, parlak alanlar, renkler, parlaklık ve pozlama gibi temel fotoğraf ayarlarını da aktif olarak kullanıcılarına sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Daha önce 2$‘a satılan Color of Life uygulamasına an itibariyle App Store uygulama mağazasında ücretsiz olarak indirilebilir durumda.