in

Çinli Xolo’nun Yeni Telefonu Xolo Black Göründü

Çinli Xolo’nun Yeni Telefonu Xolo Black Göründü

Çin merkezli Xolo, mobil cihaz geliştirmeye devam ediyor. Söz konusu şirketin alt markası olarak dikkat çeken Black, geliştirdikleri yeni gizemli akıllı telefon için kısa bir video yayınladı. Paylaşılan videoda, merakla beklenen cihazın bazı özellikleri vurgulanıyor.

Xolo imzası taşıyacak olan Black isimli yeni akıllı telefon modeli uzun zamandır geliştirme aşamasındaydı. Xolo‘nun pazarda sağlam bir modelle yer alma arzusu Black‘in çıkışını da bir hayli geciktirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=WhyUcf_NY8Q

Açıkçası videodan Xolo Black özellikleri hakkında bir kanıya varmak oldukça güç görünüyor. Fakat üzerine kahve dökülen figürün tek bir hareketle üstünün temizlenmesi, Black‘in de leke tutmayan bir yapıya sahip olacağı ya da su geçirmeyeceği şeklinde yorumlanabilir.  Şu anda Xolo Black özellikleri hakkında bilinen tek gerçek ise telefonun arka yüzünde çift kamera olacağı. Ayrıca bu iki kameranın tam ortasında da bir flaş bulunuyor.

Xolo Black için daha önceden sızdırılan bilgilerde telefonun Android 5.1 Lollipop ile geleceği ve 4G LTE desteğine sahip olacağı belirtilmişti.

Muhtemelen Xolo, yeni modeli Black için detaylı açıklamaları önümüzdeki günlerde yapacağını umuyoruz.

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...