Kategoriler
Haberler

LG’den İki Yeni Akıllı Telefon Daha LG Volt 2 Ve LG Tribute

LG kullanıcılardan sır gibi saklamış olduğu iki yeni orta seviye akıllı telefonu Volt ve Tribute’ı tanıttı. Piyasaya’da bulunan orta seviye akıllı telefonlar ile neredeyse eş değer bir fiyat etiketine sahip olan akıllı telefonlar piyasaya 2015 yılının son çeyreğinde kullanıcılar ile buluşacak.

LG’nin tanıtmış olduğu akıllı telefonlar arasında en uygun fiyatlı  olan akıllı telefon Tribut, 100 Dolar‘dan satışa sunulacak. Akıllı telefon orta sınıf bir özelliklere sahip ancak uygun ve uzun ömürlük bir akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılar tercihlerini gözü kapalı LG Tribute’den yapabilirler. Akıllı telefonun içerisinde 1 GB RAM, 8 GB microSD kart ile genişletilebilir hafıza, Snapdragon 410 yonga seti, 4,5 inç büyüklüğünde 854 x 480 piksel çözünürlük sunan ekrana, 5 megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya ve Android 5.1 lollipop işletim sistemi ile çalışıyor.

LG Tribute’ın bir üst versiyonu olan LG Volt ise kardeşine göre biraz daha iyi özelliklere sahip ve Volt’un fiyatı da yaklaşık 150 Dolar civarında bir fiyattan satışa sunulacak ve Volt, 5 inç 720p çözünürlük sunan büyük bir ekran ile gelecek. Kardeşi ile aynı depolama ve RAM özelliklerine sahip olan LG Volt, 8 megapiksellik arka kameraya, 64-Bit dört çekirdekli 1,2 GHz hızında çalışan Snapdragon 410 işlemcisinden güç almakta. Android 5.0 lollipop ile gücüne güç katacak olan akıllı telefon Volt, ilk kez akıllı telefon kullanacak olanlar için hem uygun fiyatlı hem de sağlam bir akıllı telefon olma özelliği taşıyor.