Kategoriler
Apps & Oyunlar

Hangouts 4.0 İlk Olarak App Store’a Giriyor!

Geçtiğimiz haftalarda Google’ın popüler sohbet uygulaması Hangouts’a kapsamlı bir güncelleme geleceği konusunda bilgiler vardı. Şu an 3.3 versiyonunda olan yazılım 4.0 sürümüne terfi ediyor ve dalgalanan aktif butonlar, sandviç menü ve bazı çeşitli yenilikler sunuyor.

Hangouts 4.0 bugün akıllı telefonlardaki yerini ilk kez alıyor. “Peki Google Play mağazasında neden göremiyorum?” diye soranlar olacaktır. Güncelleme sürpriz şekilde ilk olarak iOS cihazlara sunulmakta; araç Apple’ın App Store uygulama mağazasına giriyor. Yani Nexus 6 sahibi olsanız dahi Google’ın beğeni kazanan sohbet uygulamasının yeni sürümünü öncelikle iPhone kullanıcıları deneyimleyecek.

Hangouts 4.0 İlk Olarak App Store'a Giriyor!

Hangouts 4.0 ile Material Design tasarım çizgisi iOS’e geliyor. Uygulamanın önceki sürümü özellikle iOS 7’nin estetiği ile hayli uyumluydu ancak şimdi sol üst kısımda sandviç menü ve dalgalanan yeni mesaj butonu içeriyor. Arayüze aynı zamanda sticker’larda dahil edilmiş durumda. Hangouts 4.0 sürümünü App Store‘dan akıllı telefonlarınıza yükleyebilir ve deneyimlerinizi yorumlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?