Kategoriler
Apps & Oyunlar

Inputting+ İle Klavye Kısayollarını Akıllı Telefonunuza Kazandırın

Herhangi bir işlemi geri almak için Ctrl + Z veya arama yapmak için Ctrl + F kısayollarını daha önce hiç akıllı telefonunuzda kullanmış mıydınız? Bu kısayolların bilgisayarlarımızda ciddi zaman kazandırdığı ve kolaylık sağladığı açık. Peki bunları akıllı telefon cephesine taşımak nasıl olurdu?

Inputting+ uygulamasının geliştiricileri de tam olarak bu mevzu üzerinde düşünmüş ve dokunmatik ekranlı akıllı telefonlarımızda çeşitli işlemleri hızlandırmak için klavye kısayollarının iyi bir fikir olacağı kanısına varmışlar. Uygulama Android işletim sistemine kullanışlı kısayol baloncukları dahil ediyor, bu yüzen çemberler ile geri alma, yineleme, metin bulma ve yer değiştirme, pano geçmişine ekleme gibi önemli işlemler kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Inputting+ İle Klavye Kısayollarını Akıllı Telefonunuza Kazandırın

Inputting+ aracının ücretli Pro versiyonu da var, 0.99 USD karşılığında satın alınabilen bu versiyonda aracı kullanarak yaptığınız girişlerin kronolojik kaydı tutuluyor. “Inputting Timeline” adı verilen bu özellik cihazı aktif olarak kullanırken meydana gelen hata ve çakılmalar sonrasında önemli veri kayıplarının yaşanmasının önüne geçebiliyor. Uygulamayı Google Play üzerinden aratarak ya da bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?