Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J2 Akıllı Telefon GeekBench’te Belirdi

Samsung Galaxy J2 akıllı telefon hakkında geçtiğimiz aylarda çeşitli söylentiler ortaya çıkmıştı, son bilgilerde cihazlardan bir kısmının Hindistan’a test işlemleri için ulaştırıldığı ifade ediliyordu. Duruma bakılırsa Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy J2’yi kısa süre içerisinde resmen duyuracak.

Firmanın yeni akıllı telefonu popüler benchmark uygulamalarından GeekBench’in sonuç veritabanı sayfasında belirdi. Kaydedilen verilere bakılırsa ürüne dört çekirdekli 1.2 GHz 32-bit işlemci (muhtemelen Cortex-A7 çekirdekli) güç veriyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini çalıştıran akıllı telefonda 1 GB RAM yeterli görülmüş. Daha önceki sızıntılardan Galaxy J2’nin 4.7 inç genişlik ve 960 x 540 piksel çözünürlük değerine sahip olan ekranla geleceğini biliyoruz. Galaxy J1’de 4.3 inç genişlik ve 800 x 480 piksel çözünürlüklü ekran yer almakta.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Samsung Galaxy J2’nin kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor, muhtemelen ilk olarak Hindistan ve Çin’de kullanıcılarla buluşturulacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.