Kategoriler
Haberler

LG G Pro 3 Akıllı Telefon Snapdragon 820 ve 4 GB RAM İçerebilir

LG G Pro 3 akıllı telefonun akıbeti net değildi çünkü firma bu yıl G4 modeline ciddi şekilde odaklanmış vaziyette. LG’nin amiral gemisi akıllı telefonu G4 kullanıcılar tarafından beğenildi ve satışlar olumlu seyrediyor. Bu durum yönetimi memnun etmiş olacak ki G Pro 2’nin devamı niteliğindeki akıllı telefon için çalışmalar hız kazandı.

Sızıntılar cihazın 6 inç genişlikli ve QHD çözünürlüklü hayli büyük bir ekran içereceği yönünde. Qualcomm Snapdragon 820 yongaseti ve 4 GB RAM teknoloji meraklıları için sürpriz olmayacaktır. Geniş yüksek çözünürlüklü ekran ve güçlü donanımsal özellikler sayesinde ekranda aynı anda iki uygulamanın kullanımı daha konforlu hale getirilecek gibi görünüyor. 32 GB kapasiteli dahili depolama alanı microSD kartlarla artırılabilecek.

Ana kamera 20.7 MP çözünürlüklü olacak, burada Sony çözümü ya da One M9 gibi cihazlarda karşımıza çıkan 10:7 Toshiba sensör tercih edilebilir. Ön kısımda 8 MP çözünürlüklü kamera Selfie tutkunlarının dikkatini çekecek. Parmak izi okuyucu sensörün yer alması muhtemel ama firmanın daha önce iris doğrulama teknolojisi üzerinde çalıştığı da söyleniyordu. Tabii bu özellik G5 ile hayatımıza girebilir, şu an parmak izi okuyucu sensörün kullanılması olası.

Yıl sonunda kullanıcılarla buluşturulması beklenen LG G Pro 3’ün fiyatının 790 USD seviyelerinde olması bekleniyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.