in

HTC Aero QHD Ekranla Gelebilir

One M9 satışlarının hayal kırıklığı yaratması nedeniyle zor dönemler yaşayan HTC’nin Samsung Galaxy Note 5 ve Apple iPhone 6s gibi iddialı rakiplerin belirmesiyle daha da sıkıntılı günler yaşaması olası. Firma bu kabus günlerini geride bırakmak için Ekim ayında Hero adlı, tamamen yeniden tasarlanmış bir model kullanıma sunacak.

Son bilgiler HTC’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonunun f/1.9 lens ve RAW çekim desteği gibi özellikler sunacağını işaret ediyor. Kullanıcılara düşük ışık koşullarında dahi yüksek kaliteli fotoğraflar çekme olanağının sağlanması hedefleniyor.

Firma Aero ile ciddi bir atılım gerçekleştirmek niyetinde. Kamera konusundaki bilgileri sağlayan kaynaklar amiral gemisi konumdaki akıllı telefonun ekran çözünürlüğünün 2560 x 1440 piksel olacağını belirtiyor. Hatırlanacağı üzere One M9’da Full HD ekrana yer verilmiş ama One M9+’ta QHD yani 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü ekran tercih edilmişti. Aero’nun 2.5D cam içermesi ve Gorilla Glass 4 teknolojisiyle koruma altında alınması muhtemel görünüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...