Kategoriler
Konular

En İyi Selfie Uygulamaları

Sıcak yaz günlerinde herkes için faydalı olacağını düşündüğümüz “En İyi Selfie Uygulamaları” dosyamızla sizlerleyiz. İyi selfie fotoğrafları için üç önemli unsur var: iyi bir kamera, fotojenik bir model ve güzel bir selfie uygulaması. Herhalde elde etmesi en kolay olan şey üçüncüsü olmalı. Çok sayıda uygulamaya ev sahipliği yapan mobil uygulama mağazalarında selfie çekimlerini optimize etmeye yönelik hayli uygulama bulunuyor. Tabii çok sayıda seçenek arasında boğulmanız da mümkün. Ama doğru araçları kullanarak yüksek işlem kapasitesine sahip olan akıllı telefonlarınızla selfie fotoğraflarınıza etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Dilerseniz selfie paylaşımlarınızı geliştirmek için faydalanabileceğiniz “En İyi Selfie Uygulamaları”na daha yakından bakalım.

En İyi Selfie Uygulamaları

Facetune (Android, iOS)

En İyi Selfie Uygulamaları 1

Facetune uygulaması ile selfie çekimlerinize moda dergilerindeki görsellere benzer, profesyonel bir hava katabilirsiniz. Ortaya çıkan sonuçlara kendiniz dahi inanamayacaksınız. Uygulama ile gülümsemenizi genişletebilir / daraltabilir, dişlerinizi beyazlatabilir, derinizdeki pürüzleri ortadan kaldırabilir, gözlerinizin altındaki koyu halkaları yok edebilir, göz renginizi değiştirebilirsiniz. İlginç şekilde saç rengi değiştirme, yüz hatlarını yeniden şekillendirme, sanal makyaj, arka plana özel efektler ile filtreler uygulama ve ortaya çıkan sonucu sosyal ağ sitelerinde paylaşma özellikleri var. Facetune ile selfie’lerde bambaşka bir kişi haline dönüşebilirsiniz!

Retrica (Android, iOS)

En İyi Selfie Uygulamaları 2

Retrica ile fotoğraflar gerçekçi sanatsal formlara büründürülebiliyor. 100’ü aşkın sayıda filtre ile fotoğrafları görsel anlamda zenginleştirmek mümkün. Tek dokunuşla selfie’lere çerçeve ekleme, zamanlayıcı kullanımı, kolajlar oluşturma gibi seçenekler bizlerle. Fotoğraflarda kendinizi odaklayabilir ve favori sosyal ağ sitelerinizde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Photo Editor by Aviary (Android, iOS)

En İyi Selfie Uygulamaları 3

Aviary hayli güçlü bir fotoğraf editörü uygulaması. Uygulama ciddi bir başarı kazandığı için Adobe tarafından satın alındı. Popülaritesini kaybetmiş olsa da hala çok başarılı bir uygulama. Fotoğrafları tek dokunuşla iyileştirme, klas çerçeve ve efektler, eğlenceli sticker’lar, renk dengesi ayarlama, kırpma, çizim, metin ekleme, kırmızı göz düzeltme, dişleri beyazlatma gibi çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Perfect365 (Android, iOS)

En İyi Selfie Uygulamaları 4

Perfect365 ile ciltteki kötü görünümlü bölgeleri ya da makyajın zayıf olduğu anlardaki kusurları gidermek mümkün. Uygulama bünyesinde göz rengi, yanak ve dudaklar için renk değiştirme gibi 20’den fazla güzelleştirme aracı bulunuyor. Kirpik ve kaşlarda düzenleme yapılabiliyor. Yüz konturlarını yeniden şekillendirme, dişleri beyazlatma, kaşları şekillendirme, lekeleri yok etme gibi ilginç seçenekler var. Mirror özelliği sayesinde makyaj yapmanıza yardımcı oluyor. Perfect365’te sofistike yüz algılama teknolojisi kullanıldığını ve bu sayede düzenlemelerin doğal şekilde gerçekleştirilebildiğini belirtelim.

Photo Wonder ( Android & iOS)

En İyi Selfie Uygulamaları 5

Photo Wonder uygulaması ile selfie’lerinizde gerçek zamanlı efektler ile en iyi sonuçları elde edebiliyorsunuz. Uygulama fotoğrafları kırpma, döndürme; parlaklık, kontrast, doygunluk gibi temel özellikleri düzenleme imkanı sunuyor. Güzelleştirme araçları içerisinde cilt tonunu değiştirme, yüzü canlandırma, akneleri kaldırma, gözleri ön plana çıkarma hazır. Sonbahar efekti, mavi ton, eski fotoğraf atmosferi gibi farklı filtrelere yer veriliyor. Kolaj oluşturulabilmesi sevindirici.