Kategoriler
Giyilebilir Teknolojiler

DOOGEE Keeper Akıllı Saat Önümüzdeki Ay Geliyor

Son dönemin adından söz ettiren firmalarından biri olan Çin merkezli DOOGEE geçtiğimiz günlerde 6000 mAh kapasiteli pil içeren akıllı telefonunu tanıtmıştı. Bir diğer cihaz 5 inç genişlikli çift Full HD ekran içerirken son olarak likit metal gövdeli akıllı telefonla karşılaştık. Firmanın ilginç akıllı telefonlarıyla ön plana çıkmaya başladığı açık. Son bilgilere bakılırsa DOOGEE önümüzdeki ay akıllı saat çözümünü duyuracak.

Doogee Keeper Akıllı Saat Önümüzdeki Ay Geliyor - TEKNOLOJİ - Maraş News -  Kahramanmaraş Haberler ve Son Dakika Haberleri

DOOGEE Keeper akıllı saat telefonla eşleşmeden telefon görüşmelerini yanıtlama ve arama yapabilme olanağı sunacak. Micro SIM yuvası ve 3G bağlantısı içermesi bekleniyor. 512 MB RAM’e sahip olan akıllı saatte 4 GB kapasiteli dahili depolama alanı 32 GB’a kadar genişletilebilecek. Nabız ölçer, pedometre, barometre, altimetre ve GPS yetenekleri sunan ürün bilek kaldırıldığında ekranını aktif hale getirebiliyor. Akıllı saat ile elbette Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. Metal gövde içerisinde 5 MP kameraya yer verilmiş olması şaşırtıcı. IP68 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklılık söz konusu.

Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Keeper kutusundan bir silikon kayış bant ve bir çelik toka ile çıkacak. Fiyatı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.