Kategoriler
Konular

Samsung Galaxy S6 Active Bağlantı Özellikleri

Galaxy S6 Active Bağlantı Özellikleri

Samsung Galaxy S6 Active incelememize, ürünün bağlantı ve internet özellikleriyle devam ediyoruz. Tahmin edileceği üzere Samsung S6 Active internette sörf yapmak için çok iyi bir cihaz. Büyük parlak ekranı, hassas dokunmatiği ve gelişmiş bağlantı özellikleri birleşince ortaya bu sonuç çıkıyor.

Galaxy S6 Active’i internet için kullanmaya başladığınızda yapacağınız ilk tercih, varsayılan tarayıcı olarak Samsung’un Internet uygulamasını mı, yoksa Google Chrome‘u mu kullanacağınız olacak. Hangisini seçerseniz seçin, ikisinde de hayal kırıklığına uğramayacağınızı bilmelisiniz.

Galaxy S6 Active’in qHD çözünürlüğündeki ekranı, en küçük ögeleri bile gerçeküstü bir detay seviyesinde gösterecek. Cihazın tanıtımlarında, telefonun internet deneyimi, karmaşık siteleri zahmetsiz dolaşabilmek, vereceğiniz komutlara ani tepkiler ve hızlı sayfa yüklemeleri gibi ögeler ayrıca vurgulanıyor.

Samsung, Galaxy S6 Active’e selefleri gibi bağlantı kabiliyeti kazandırma noktasında farklı yetenekler, özellikler yüklemekte cimri davranmamış. Teorik olarak 300MB/sn indirme desteği sunan LTE bandının yanında Glonass destekli aGPS,, Bluetooth 4.1, çift band 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi, NFC, DLNA, MHL ve microUSB 2.0 gibi özellikler bulunuyor.