Kategoriler
Konular

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları

En iyi Android video düzenleme uygulamaları dosyamızla yine sizlerle birlikteyiz. Günümüzde akıllı telefonlar harika kameralara sahipler ve fotoğraf çekimi ile video kaydetme işlemlerinde tatmin edici sonuçlar ortaya koyabiliyorlar. Akıllı telefonunuzla kaydettiğiniz videoları arkadaşlarınızla paylaşmadan önce bazı efektlerle zenginleştirmeyi düşünebilirsiniz. Google Play uygulama mağazasında video düzenleme işlemlerinde kullanılabilecek hayli güzel uygulamalar var. Google’ın kendi fotoğraf düzenleme aracı çok kısıtlı işlevlere sahip. Daha güçlü araçlar içeren çözümler istiyorsanız sizler için derlediğimiz en iyi Android video düzenleme uygulamaları doğru adres. Dilerseniz uygulamaları daha yakından tanıyalım.

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları

1. VivaVideo: Free Video Editor

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 1

VivaVideo Android işletim sistemli akıllı telefonlarda sıkça kullanılan video düzenleme uygulamalarından birisi konumunda. Video kesme ve birleştirme imkanı sunan, kullanımı kolay profesyonel video düzenleme araçları ile geliyor. Videoları metin, FX, sticker, müzik, filtre, geçiş ve canlı dublajlarla zenginleştirebilirsiniz. Tüm düzenleme seçenekleri ön izleme işlemine dahil edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

2. VideoShow: Video Editor &Maker

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 2

VideoShow Android işletim sistemli cihazlarda video düzenleme deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş popüler bir araç. Minimum operasyon ile fotoğraf ve videolarınızı içeren harika videolar oluşturabilirsiniz. Uygulamanın en güzel tarafı tamamen ücretsiz olması ve filigran eklemeden limitsiz video düzenleme imkanı sunması. Videolarınızda daha iyi görünmeleri için metin ve filtreler kullanabilirsiniz.

3. WeVideo Video Editor

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 3

WeVideo Video Editor anı yakalama ve içerikleri kolayca düzenleme imkanı sağlıyor. Araç ile mükemmel filmler, foto-hikayeler ve slayt gösterileri hazırlayarak sosyal ağ sitelerinde paylaşabiliyorsunuz. WeVideo ile video kesmek, bir projeye çok sayıda video / fotoğraf eklemek, müzik kullanmak mümkün. WeVideo kullanıma hazır temalar ve bunlarla birlikte gelen spesifik müzikler ile görsel efektlere ev sahipliği yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

4. VidTrim – Video Editor

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 4

VidTrim Android için geliştirilen video editör ve organizasyon uygulaması. Video kesme, birleştirme, efektler ekleme, sesi dışarı aktarma (MP3’e dönüştürme) ve kodlama (sıkıştırma ve MP4’e dönüştürme) işlevleri sunuyor. Uygulama aracılığıyla videolarınızı arkadaşlarınızla doğrudan paylaşabiliyorsunuz. Reklam içeren versiyonunun yanı sıra daha fazla özellik içeren tam sürümü de satın alabilirsiniz.

5. KineMaster – Pro Video Editor

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 5

KineMaster Android uyumlu güçlü bir video düzenleme çözümü. Araç Android işletim sistemli akıllı telefonlara adeta PC seviyesinde video düzenleme yetenekleri kazandırıyor. Zaman tüneli üzerinden sürükle – bırak yöntemiyle video düzenleme işine girebiliyorsunuz. Cihazda depolanan dosyaları kullanabiliyor ve uygulama bünyesinde yer alan gelişmiş düzenleme araçlarından yardım alabiliyorsunuz. Farklı kısımları kesip birleştirdikten sonra temalar, animasyonlar, görsel /işitsel efektler en iyi sonuçları elde etmenize katkı sağlıyor. Uygulama içi satın alma seçenekleri de mevcut.

İlginizi Çekebilir:  Bağımlılık yapan iPhone oyunları

6. Magisto Video Editor & Maker

En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları 6

Magisto Video Editor & Maker akıllı telefonunuzla fotoğraf / videolarınızı düzenleme, seçtiğiniz müzikleri kullanma, etkileyici grafikleri ekleme ve efektlerle içeriği zenginleştirme işlemlerini gerçekleştirme olanağı veriyor. Bir fotoğraf ya da video editörü aracının nasıl kullanıldığını bilmek zorunda değilsiniz. Magisto fotoğraf ve videoları analiz ederek profesyonel görünümlü videolar oluşturmanızı sağlıyor. Ek özellik ve seçenekler için uygulama içi satın alma opsiyonları hazır.