Kategoriler
Haberler

iPhone Kullanıcılarını Çıldırttı!

Geçmiş haberlerimizde iPhone’da mavi ekran hatası ile karşılaşan kullanıcıların duırumlarını belirtmiştik. Bu haberimizde ise yine bir hata ve bu hatanın tam olarak sorunun çözülmemiş olduğunu görüyoruz.

İlk olarak 5S modellerde yaşandığı düşünülen yeniden başlatma sorununun daha sonra farklı iPhone ve iOS sürümlerini kullananlarda da yaşandığı ortaya çıktı. Apple’ın ürün destek departmanı ise sorunun cihazdaki iOS sürümünün güncellenerek çözülebileceğini belirtiyor. Buna rağmen birçok kullanıcının daha önce bunu denediklerini ve sorunun devam ettiğini belirtmesi dikkat çekiyor.

Twitter’dan önce Tumblr’de yüzler ‘iPhone keeps restarting’ etiketiyle yaşadığı sorunları dile getiren kullanıcılar, biraz mizahi yolla biraz da öfkeyle düşüncelerini dile getirdiler. Şimdiye kadar cihazların yeniden başlama sorunuyla ilgili 400’den fazla içeriğin girilmesi, olayın yaygın bir yazılım sorunu olduğunu ortaya çıkarıyor. Bu hatanın tam olarak ne zaman stabil olarak giderileceği hakkında kesin bir bilgi yok. Kullanıcıların tek yapması gereken güncellemeleri zaman zaman kontrol etmek.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek