in

HTC Grip Bluetooth Sertifikasını Aldı

Bluetooth SIG veritabanındaki kayda göre HTC Grip fitness bandı yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Barcelona’da düzenlenen MWC 2015 etkinliğinde HTC One M9 ve HTC Re Vive tanıtılmış ancak sunumda akıllı bileklik ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Üçleme HTC Grip fitness bandı ile tamamlanacak gibi görünüyor, ürün HTC’nin ilk giyilebilir cihazı olacak.

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarla birlikte kullanılabilen ürünün 1.8 inç genişlikli PMOLED kavisli ekranı 32 x 160 piksel çözünürlük değerine sahip. Şık sunumun altında fitness yetenekleri, sosyal ağ özellikleri ve GPS teknolojisi var. Mobil Dünya Kongresi’nde cihazın 200 USD fiyat etiketiyle satışa sunulacağı konuşuluyordu. Bu fiyat seviyesi fitness bantları için şüphesiz yüksek durumda.

Teknolojik cihazlar önemli sertifikaları aldıktan kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşturuluyor, HTC Grip yakın zaman içerisinde mağazalardaki yerini alabilir.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...