in

iPhone: E-Posta İmzasını Değiştirmek

iPhone’da varsayılan e-posta uygulaması ile bir e-posta gönderildiğinde iletinin altına “Sent from my iPhone” – “iPhone’umdan gönderildi” imzası ekleniyor. Bu imzadan rahatsızsanız ve iPhone’da e-posta imzasını değiştirmek istiyorsanız anlatacağımız aşamaları takip etmeniz yeterli. iPhone’da temel e-posta ayarlarını nasıl düzenleyebileceğinize de değineceğiz. iPhone’da e-posta imzasını değiştirmek oldukça kolay.

iPhone: E-Posta İmzasını Değiştirmek

E-posta, takvim ve rehber aynı ayar menüsü içerisinde yer alıyor. Ayarların yer aldığı menüye erişin ve  “Mail, Contacts, Calendars” – “E-posta, Rehber, Takvim” seçeneğine dokunun. Buradan yeni e-posta hesabı ekleyebilir, varolan bir hesabı düzenleyebilir ya da kaldırabilirsiniz.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 1

Aşağı doğru kaydırma yaptığınızda genel e-posta ayarlarını göreceksiniz. Seçeneklerin adlandırması zaten işlevlerini açıkça ortaya koyuyor. Ön izleme yapılacak ileti sayısı, silme onayı, gelen kutusunun konulara göre düzenlenmesi gibi seçenekler bulunuyor.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 2

“Swipe Options” – “Kaydırma Seçenekleri” bölümünden arayüzde sağa ve sola kaydırma yaptığınızda hangi işlemlerin gerçekleştirilmesini istiyorsanız ilgili ayarlamayı yapabiliyorsunuz.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 3

E-postaları sınıflandırmak için renk ya da bayrak kullanımını buradan düzenleyebiliyorsunuz.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 4

İkinci grup e-posta ayarlarında daha farklı seçenekler var. Bizim için önem teşkil eden seçenek “Signature” – “İmza”.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 5

Bu seçeneğe dokunun, karşınıza gelen arayüzde “Sent from my iPhone” – “iPhone’umdan gönderildi” yazan metin kutucuğunu seçin. Burada e-posta imzası için daha uygun bir giriş yapabilirsiniz, özellikle işiniz ve iletişim bilgilerinizi içerecek şekilde bir imza tercih edin.

iPhone E-Posta İmzasını Değiştirmek 6


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...