Kategoriler
Haberler

LG Bello II Akıllı Telefon 5 MP Ön Kamera İçeriyor

LG geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu Bello akıllı telefonun devamı niteliğindeki ürününü duyurdu. Bello II şeklinde adlandırılan cihaz bu ay Latin Amerika ve Hindistan’da satışa sunulacak, Avrupa ve bazı diğer bölgelerde de yılın üçüncü çeyreğinde alınabilir durumda olacak.

1.3 GHz’de çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan akıllı telefonun 5.0 inç genişlikli ekranı FWVGA (854 x 480) çözünürlük destekliyor. 1 GB RAM, 8 GB kapasiteli dahili depolama alanı ve 2540 mAh kapasiteli pil uygun görülmüş. Bello II’de 8 MP ana kamera ve ön kısımda Selfie çekimler için 5 MP kamera var. 140.8 x 71.6 x 9.6 mm boyutlarında ve 155 gram ağırlığındaki cihaz kutudan Android 5.1.1 Lollipop sürümüyle çıkıyor. Gesture Shot ve Selfie Flash gibi özelliklere yer veriliyor. Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, A-GPS ve USB 2.0 bağlantıları bizlerle. Beyaz, titan ve altın renk seçenekleri hazır.

Bello II Brezilya ve Şili’de Prime II; Meksika ve Hindistan’da ise Max adıyla satışa sunulacak. Fiyatların ülke bazında farklılıklar gösterebileceği ifade ediliyor.