Kategoriler
Haberler

OnePlus 2’nin Kamerası Galaxy S6 ve iPhone 6 İle Karşılaştırıldı

OnePlus One akıllı telefonun yoğun ilgi görmesinin ardından kullanıma sunulacak olan OnePlus 2 akıllı telefonun 16 veya 13 MP çözünürlüklü kamera ile gelmesi bekleniyor. Optik imaj stabilizasyonu özelliği sunup sunmayacağı ise merak edilmekte. OnePlus CEO’su Peter Lau’nun firma forumunda kamera performansı için karşılaştırma örnekleri yayınladı.

Lau’nun paylaştığı örnekler OnePlus 2’yi popüler amiral gemisi akıllı telefonlardan Samsung Galaxy S6 ve Apple iPhone 6 ile kıyaslıyor. iPhone 6 karşılaştırması gece çekimleri, Galaxy S6 karşılaştırması ise makro çekimler ile gerçekleştiriliyor.

OnePlus-2-ve-Galaxy-S6

Kamera performansı için şu anda yorum yapmayı uygun görmüyoruz çünkü kullanılan OnePlus 2 cihazı muhtemelen erken sürümlerden birisi. Tabii paylaşılan görsellerin bilgisayar ortamında düzenlenip düzenlenmediğini kesin olarak bilmek de mümkün değil. Karşılaştırma örneklerinin tümüne buradan ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulacak olan OnePlus 2 akıllı telefonun fiyatının 400 USD seviyesinde olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey