in

Samsung Galaxy S6’nızın Gücüne Güç Katın

Samsung Galaxy S6′nın şu anda alınabilecek en iyi Android telefonlardan biri olduğu inkâr edilemeyecek bir gerçek.

Incipio firmasının Samsung Galaxy S6 için üretiiği Offgrid adlı kılıfı sayesinde cihazınızın doplamasını microSD kart takarak genişletebileceksiniz. Sadece harici depolama sorununu çözmekle kalmıyor, şarjınızın daha uzun süre dayanması için kılıfınızı portatif bir powerbank olarak karşınıza çıkıyor. 3.700 mAh pil ile gelen kılıf cihazınızın kullanım süresini iki katına katlıyor. Oldukça başarılı olan kılıfın tek eksi yönü microSD kart ve ekstra pilin aynı anda kullanılmasının mümkün olmayacağı.

Eğer microSD kart desteğine kavuşmak ve Galaxy S6’ya fazladan kullanım süresi sağlamak istiyorsanız Incipio resmi sayfasından 89 dolar fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...