in

Yeni Motorola Moto G Suya Karşı Dayanıklı Yapıya Sahip

Üçüncü nesil Motorola Moto G akıllı telefon ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihaz Motorola’nın 28 Temmuz’da düzenleyeceği etkinlikte resmen duyurulacak. Yeni sızan bir fotoğrafa bakılırsa akıllı telefon IPx7 sertifikasyonu ile geliyor. Yani cihaz 1 metre derinlik ve 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Ancak ürünün benzer nitelikteki diğer akıllı telefonlarda bulunan toza karşı dayanıklılık özelliği sunmadığı ifade ediliyor.

Motorola Moto G 3. nesil

Akıllı telefonun 5 inç genişlikli ekranı 1280 x 720 piksel çözünürlük destekliyor. Cihaza güç veren 64-bit Qualcomm Snapdragon 410 SoC’si 1.4 GHz’de çalışan dört çekirdekli işlemciye ev sahipliği yapıyor. 2 GB RAM, 8 GB kapasiteli dahili depolama alanı, microSD kart yuvası, LED flaşlı 13 MP kamera, selfie çekimler için ön kısımda 5 MP kamera, 2470 mAh kapasiteli pil bizlerle. Üçüncü nesil Motorola Moto G’nin kutusundan Android 5.1 Lollipop işletim sistemi versiyonuyla çıkacağını belirtelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...