Kategoriler
Aksesuarlar

LG Tone Active Bluetooth Kulaklık Satışa Hazır

Teknoloji devi LG, yeni bluetooth kulaklığı LG Tone Active‘i bu ay kullanıcıyla buluşturmayı planlıyor. Firmanın kablosuz kulaklık serisi LG Tone tasarımı temel almakla beraber, LG Tone Active, sporculara yönelik hazırlanmış görünüyor. Bluetooth uyumlu kulaklık, dayanıklılık ve sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. IPX3 sertifikalı su ve ter geçirmez yapısıyla kullanıcılara egzersiz yaparken rahat rahat müzik dinleme imkanı sunan LG Tone Active, boyna takılan ana platformu yanında, çekilebilir kulaklık kablolarıyla kendinize göre bir konfor yaratma imkanı sunuyor.

Quad-Layer Speaker Technology/Dört katmanlı hoparlör” ve dijital MEMS mikrofon teknolojilerini barındıran Tone Active, sağlamlığının yanında ses kalitesi bakımından da kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor. Bluetooth aracılığıyla cihaza bağlanarak tam şarjla 9.5 saat müzik dinleme, 13 saat konuşma ve 18 gün bekleme süresi vadeden ürünün turuncu, pembe, mavi ve çim rengi seçenekleri olacak ve SMS okuma gibi özellikleri de barındıracak.

129.99 dolardan satışa sunulacak olan LG Tone Active, bu ay içinde Kuzey Amerika ve Güney Kore’de; içinde bulunduğumuz yılın son çeyreğinde ise Avrupa’da satışa sunulacak.

lg tone active bluetooth kulaklık