Kategoriler
Konular

Android’de Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

En iyi Android telefon görüşmelerini kaydetme uygulamaları ile sizlerleyiz. Zaman zaman telefon görüşmelerinizi bir şeyleri kanıtlama ya da daha sonra detayları not almak amacıyla kaydetmek ihtiyacı hissedebilirsiniz. Xiaomi gibi bazı firmalar akıllı telefonlarında görüşmeleri kaydetmek için ilgili seçeneği varsayılan olarak sunuyor ama birçok akıllı telefonda bu özelliği göremiyoruz. Neyse ki Google Play’de yer alan Android telefon görüşmelerini kaydetme uygulamaları ile bu durum bir sorun oluşturmuyor. Dilerseniz şimdi uygulamaları daha yakından tanıyalım.

Android’de Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

1. Automatic Call Recorder

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları 1

Automatic Call Recorder adından da anlaşılabileceği üzere Android’li telefonlarda görüşmeleri kayıt altına alma olanağı sağlıyor. Kaydedilecek ve atlanacak aramalar belirlenebiliyor. Kayıtları dinlemek, not almak ve bunları paylaşmak mümkün. Google Drive ve Dropbox senkronizasyon özelliği sayesinde kayıtları bulut depolama alanına aktarma imkanı hazır. Kayıt dizinini değiştirerek görüşmelerin örneğin microSD karta yapılmasını sağlayabiliyorsunuz.

2. Call Recorder – ACR

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları 2

Another Call Recorder akıllı telefonlarda görüşmeleri kaydedebilen ücretsiz bir uygulama. Play Store’da yer alan en başarılı görüşme kaydetme araçlarından birisi konumunda ve bünyesinde kayıtları parola koruması altına alabilme gibi hayli faydalı seçenekler bulunuyor. Dropbox ve Google Drive entegrasyonu var. Kayıtları tarihlerine göre gruplayarak görüntüleyebilir ya da silebilirsiniz. Görüşme kayıtlarında kişi adı ve profil fotoğrafının görüntülenmesi hoş bir detay.

3. Call Recorder

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları 3

Android’de telefon görüşmelerini kaydetme olanağı sunan bir diğer başarılı araç da Call Recorder. Aramaları kaydetme özelliğini etkinleştirme / devre dışı bırakma, tüm aramaları kaydetme, kayıtları tek dokunuşla dinleme ve istenildiğinde kolayca silme imkanı bizlerle. Arayüzünün oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz.

4. Call Recorder

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları 4

Call Recorder ile telefon görüşmelerini kaydetmek ve kayıtları kolayca yönetmek mümkün. Tüm aramaların otomatik olarak kayıt altına alınmasını ve organize edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Kayıtlar tarih, isim veya uzunluklarına göre sınıflandırılabiliyor. Aramaları MP3 formatında microSD karta kaydetme olanağı hazır.

5. Automatic Call Recorder

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları 5

Automatic Call Recorder telefon görüşmeleri kaydı için çeşitli seçeneklerle geliyor. Görüşme kaydını başlatmak için akıllı telefonu basitçe sallama özelliğini etkinleştirebiliyorsunuz. MP3 High Audio Quality ses kayıtlarını dinleme ve Dropbox hesabına otomatik yükleme opsiyonu var. Tüm aramaları, rehberdeki kişilerle yapılan görüşmeleri ya da rehberde yer almayan kişilerle yapılan görüşmeleri kaydedebiliyorsunuz. Dilerseniz yalnızca belirli kişilerle yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

Burada yer verdiğimiz uygulamalar bazı akıllı telefonlarda donanım ya da yazılımsal sınırlamalar nedeniyle çalışmayabilir.