Kategoriler
Konular

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları

Akıllı telefonunuz için en iyi Android duvar kağıdı uygulamaları ile karşınızdayız. Android işletim sistemli akıllı telefonunuz için doğru duvar kağıdını bulmakta zorlanabilirsiniz. İnternet ortamındaki milyonlarca fotoğraf arasında boğulmadan güzel duvar kağıtları bulabileceğiniz başarılı uygulamalar var. Üstelik Google Play uygulama mağazasından ücretsiz şekilde yükleyebiliyorsunuz. Dilerseniz en iyi Android duvar kağıdı uygulamaları nelermiş hep birlikte görelim.

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları

500 Firepaper

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları 1

Android uyumlu en iyi duvar kağıdı uygulamaları arasında yer alan 500 Firepaper tüm fotoğrafları 500px sitesinden elde ediyor. Diğer birçok uygulamada olduğu gibi seçtiğiniz fotoğraflar arasında otomatik geçiş yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Yalnızca yüksek çözünürlüklü görsellerle yetinmek zorunda değilsiniz, kategorileri de seçebiliyorsunuz. Görsellerin ekranda hangi sıklıkla değiştirileceğinin belirlenmesi önemli.

Cool Wallpapers HD

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları 2

Çok sayıda seçeneğe ev sahipliği yapan bu uygulamada fotoğraf koleksiyonu içerisinde gezinti yapmak oldukça kolay. Cool Wallpapers HD’yi cihazınıza yükledikten sonra elinizin altında binlerce fotoğrafın olduğunu göreceksiniz. 100.000’den fazla fotoğraf içeren uygulamanın veritabanına her gün yeni görseller dahil ediliyor. Cool Wallpapers HD’de istediğiniz arka plan görsellerini kolayca bulabileceksiniz.

Muzei Live Wallpaper

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları 3

Muzei Live Wallpaper adını Rusça’daki müze kelimesinden alıyor. Araç ile akıllı telefonunuzun arka planında her gün yeni sanatsal görsellerin belirmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden ötürü ünlü sanatçıların eserlerini görmek istemezseniz kişisel galerinizden seçim yapabilir ya da rastgele fotoğrafların gelmesini ayarlayabilirsiniz. Muzei’nin geliştiricileri sanatsal çalışmaların akıllı telefonda nasıl yer alması gerektiğini iyi analiz etmiş, görsellerde blur efekti kullanılmakta. Bu sayede uygulama simgeleri ve widget’lar ile bir görsel karmaşa yaşanmıyor. Tabii bu efekti kaldırmak da mümkün.

Backgrounds HD

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları 4

Backgrounds HD OGQ tarafından yaratılan bir Android duvar kağıdı uygulaması. Geniş görsel arşiviyle en iyi uygulamalar arasında yer aldığını söylemek mümkün. Tüm görseller yüksek kaliteli ve uygulama tamamen ücretsiz. Organizasyon açısından çeşitli sıkıntılar içeren ücretsiz uygulamalara kıyasla başarılı bir arayüzle geliyor. Şu anda 5000 civarında seçenek içermekte, fotoğraf sayısı sürekli artırılıyor. Görseller yüksek kalitede ve hepsi OGQ uzmanları tarafından seçiliyor. Diğer uygulamaların aksine görselleri paylaşma imkanı sunulmakta.

ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

En İyi Android Duvar Kağıdı Uygulamaları 5

Zedge Ringtones and Wallpapers uygulaması milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Her ay milyonlarca fotoğraf indirmesi gerçekleştiriliyor. Güvenilir ve emin bir uygulama peşindeyseniz Zedge’i endişe etmeden tercih edebilirsiniz. Uygulama yüksek çözünürlüklü görselleri akıllı telefonunuza göre optimize ediyor, yani görsellerin ekrana oturup oturmayacağı konusunda kafanızda soru işaretlerine yer bırakmıyor.

En İyi Android duvar kağıdı uygulamaları bu şekilde. Android uygulamalarına odaklanan dosya konularımız devam edecek.