in

LG G Flex 3 Akıllı Telefon Snapdragon 820 İçerebilir

Bu yılın üst seviye akıllı telefonlarından LG G Flex 2 2016 yılında elbette yerini güncel bir modele bırakacak. Yeni akıllı telefon hakkında söylentiler dolaşmaya başladı. LG G Flex 3’ün önümüzdeki yıl Mart ayında kullanıma sunulabileceği ifade ediliyor. Metal yapıda olması beklenen cihazda 6 inç genişlikli ve QHD çözünürlük destekleyen bir ekran yer alması bekleniyor.

Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 820 yongasının kullanılacağı cihazda 4 GB RAM bulunması olası. 32 GB kapasiteli dahili depolama birimi microSD hafıza kartlarıyla artırılabilecek. 20.7 MP çözünürlüklü ana kamera ile gelen akıllı telefonun ön yüzünde selfie çekimler için 8 MP kamera olacak.

G Flex 3’ün güç butonuna gömülü şekilde parmak izi okuyucu sensörle gelmesi muhtemel. Sızıntıyı gerçekleştiren kaynaklar tuş konumunun önceki modeldeki gibi arka kısım olup olmayacağı konusunda bilgi vermiş değiller.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...